-
77x Grafrath'de
Grafrath'de. reedb.com'da kiralamak veya satın almak için geniş bir Grafrath'de yelpazesi bulabilirsiniz.
-
Solingen: Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
özellik 1464.00 m²
€ 198 00042653 Solingen
/AlmanyaAlaka:(88.9 %)
Distanz: Haan Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 6 km -
Solingen: Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 121.00 m²
kullanım alanı 24.00 m²
özellik 1121.00 m²
€ 374 00042653 Solingen
/Almanya -
Wuppertal: Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 89.00 m²
özellik 308.00 m²
3 oda
€ 60 00042329 Wuppertal
/AlmanyaAlaka:(88.9 %)
Distanz: Solingen Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 6 km -
Solingen: Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 52.00 m²
özellik 783.00 m²
3 oda
€ 45 00042651 Solingen
/AlmanyaAlaka:(86.7 %)
Distanz: Haan Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 7 km -
Erdgeschosswohnung in 42719 Solingen, Obenitterstr.
Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 104.00 m²
özellik 816.00 m²
3 oda
€ 196 00042719 Solingen
/AlmanyaAlaka:(91.1 %)
Distanz: Solingen Nordrhein-Westfalen (NRW) (de) ca. 4 km -
Solingen: Ev Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Ev Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 144.00 m²
özellik 796.00 m²
€ 335 00042719 Solingen
/AlmanyaAlaka:(63.1 %) -
Zweifamilienhaus in 42781 Haan, Am Schlagbaum
Ev Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 176.00 m²
kullanım alanı 132.00 m²
özellik 1399.00 m²
€ 850 00042781 Haan
/AlmanyaAlaka:(86.7 %)
Distanz: Solingen Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 7 km -
Solingen: Ev Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Ev Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
yaşam alanı 165.00 m²
özellik 236.00 m²
€ 236 00042655 Solingen
/AlmanyaAlaka:(86.7 %)
Distanz: Haan Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 7 km -
Wuppertal: Daire Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri