-
11x Élő a oldalon. Hungen
Élő a oldalon. Hungen. A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Élő a oldalon. Hungen típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából.
-
Modernes Appartement mit Einbauküche !
Lapos Kiadó
Lakótér 33.00 m²
Hasznos terület 33.00 m²
1 Hálószoba
1 Fürdőszoba
€ 400,0035410 Hungen
/NémetországRelevancia:(34.9 %) -
Hungen: Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Föld 363.00 m²
€ 80 00035410 Hungen
/NémetországRelevancia:(66.7 %)
Distanz: Ranstadt Hessen (DE) ca. 21 km -
Einfamilienhaus in 35410 Hungen, Bellersheimer Str.
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 126.00 m²
Föld 775.00 m²
€ 240 00035410 Hungen
/Németország -
Nidda: Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 76.00 m²
Föld 523.00 m²
€ 99 00163667 Nidda
/Németország -
Nidda: Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 247.00 m²
Föld 877.00 m²
€ 383 00063667 Nidda
/NémetországRelevancia:(100 %) -
Doppelhaushälfte in 35305 Grünberg, Kantstr.
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 115.00 m²
Föld 758.00 m²
€ 125 00035305 Grünberg
/NémetországRelevancia:(89.2 %) -
Einfamilienhaus in 35321 Laubach, Wohnpark Gullringen
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 151.00 m²
Föld 497.00 m²
€ 181 50035321 Laubach
/NémetországRelevancia:(100 %) -
Wohnung in 35447 Reiskirchen, Am Biengarten
Lapos Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 215.00 m²
Föld 1272.00 m²
5 Szoba
€ 205 00035447 Reiskirchen
/NémetországRelevancia:(82.2 %)
Distanz: Fernwald Hessen (DE) ca. 10 km -
Reichelsheim: Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 207.00 m²
Föld 270.00 m²
€ 229 00061203 Reichelsheim
/NémetországRelevancia:(93.3 %)
Distanz: Florstadt Hessen (DE) ca. 3 km -
Zweifamilienhaus in 61231 Bad Nauheim, Rödger Hauptstr.
Ház Árverés: becsült érték, piaci érték
Lakótér 181.00 m²
Föld 220.00 m²
€ 290 00061231 Bad Nauheim
/NémetországRelevancia:(73.3 %)
Distanz: Florstadt Hessen (DE) ca. 16 km
11x Élő Hungen. Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek , Hungen Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Hungen. Az aktuális legjobb házak, lakások, kereskedelmi ingatlanok és telkek Hungen a reedb.com oldalon találhatók.a Élő a oldalon. Hungen kiadó vagy megvásárolni keres? A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Élő a oldalon. Hungen típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából. Szeretné bérelni vagy eladni a Élő a oldalon. Hungen? A a Élő a oldalon. Hungen közvetlenül a reedb.com-on kínálhatja bérbeadásra vagy megvételre.