Hálószoba-
42x Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl
Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl. A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából.
-
HEUTE BESICHTIGEN MORGEN STARTEN!
Office / Practice Kiadó
Hasznos terület 90.00 m²
2 Szoba
€ 1 200,0086165 Augsburg
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
Augsburg: Üzlethelyiség Eladó
Üzlethelyiség Eladó
Hasznos terület 323.00 m²
2 Szoba
€ 3 000,0086179 Augsburg
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
Augsburg: Office / Practice Eladó
Office / Practice Eladó
Hasznos terület 323.00 m²
2 Szoba
€ 3 000,0086179 Augsburg
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
Kapitalanlage in Augsburg-Oberhausen: vermietete 3-Zimmer-Wohnung mit Stellplatz
Company, kereskedelmi objektum Eladó
Lakótér 53.41 m²
2 Hálószoba
1 Fürdőszoba
€ 225 00086154 Augsburg
/NémetországRelevancia:(100 %) -
WOHNEN UND ARBEITEN UNTER EINEM DACH
Company, kereskedelmi objektum Eladó
Lakótér 125.00 m²
Hasznos terület 374.00 m²
Föld 3692.00 m²
10 Szoba
€ 1 995 00083533 Edling
/NémetországRelevancia:(100 %)Kert -
EBENERDIG MIT GROSSER SCHAUFENSTERFLÄCHE
Üzlethelyiség Kiadó
Hasznos terület 646.00 m²
3 Szoba
€ 5 500,0082275 Emmering
/NémetországRelevancia:(92.6 %) -
PROVISIONSFREI - 24/7 NUTZBAR - NEUBAU
Company, kereskedelmi objektum Kiadó
Hasznos terület 240.00 m²
Föld 240.00 m²
1 Szoba
€ 1 700,0087746 Erkheim
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
PROVISIONSFREI - NEUBAU - PERFEKT FÜR PRODUKTION
Company, kereskedelmi objektum Kiadó
Hasznos terület 750.00 m²
Föld 900.00 m²
1 Szoba
€ 4 250,0087746 Erkheim
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
REPRÄSENTATIV, SICHTBAR AN HAUPTSTRASSE
Company, kereskedelmi objektum Kiadó
Hasznos terület 570.00 m²
2 Szoba
€ 4 250,0087746 Erkheim
/NémetországRelevancia:(92.5 %) -
Gyrstenfeldbruck: Üzlethelyiség Kiadó
Üzlethelyiség Kiadó
Hasznos terület 150.00 m²
1 Szoba
€ 1 800,0082256 Gyrstenfeldbruck
/NémetországRelevancia:(34.9 %)
42x Kereskedelmi ingatlan Öböl. Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek , Augsburg Eladó és kiadó ingatlanok, házak, lakások és telkek Öböl. Az aktuális legjobb házak, lakások, kereskedelmi ingatlanok és telkek Öböl a reedb.com oldalon találhatók.a Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl kiadó vagy megvásárolni keres? A reedb.com oldalon nagy választékban találsz Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl típusú ingatlanokat bérlés vagy vásárlás céljából. Szeretné bérelni vagy eladni a Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl? A a Kereskedelmi ingatlanok a oldalon. Öböl közvetlenül a reedb.com-on kínálhatja bérbeadásra vagy megvételre.